درباره ما

در دنیای پرمشغله امروز که زمان به عنصری گران بها تبدیل شده است و با توجه به شیوع ویروس کرونا ، فروشگاه‌های اینترنتی نقش موثری در صرفه جویی زمان مشتریان ایفا میکنند و مشتری تنها طی دقایقی کوتاه و چند کلیک، محصولات موردنظرش را دیده، مقایسه کرده، قیمت و ویژگی های آن را بررسی و در نهایت به سبد خرید خود اضافه میکند. تیم لکام برای مردم شریف خرم اباد و همچنین استان لرستان در نظر دارد با توجه به شرایط وجود ویروس کرونا امکان خرید غیر حضوری را برای همشهری های عزیز فراهم اورده تا بتوانند خرید های روزمره خود را از طریق وبسایت فروشگاه انجام دهند.
از مزایای فروشگاه های اینترنتی میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
– صرفه جویی در زمان تلف شده در ترافیک
– صرفه جویی در هزینه‌های رفت و آمد
– رفع مشکل پارک ماشین
– افزایش دقت در انتخاب محصول بعلت دوری از هجمه نظرات سلیقه‌ ای و مصلحتی فروشندگان
– در خانه ماندن و پیشگیری از ابتلا به ویروس منحوس کرونا

کالاهایی که در فروشگاه اینترنتی لکام عرضه می گردند، شامل انواع کالاهای خوراکی و سوپرمارکتی، لوازم خانه و آشپزخانه، کالاهای دیجیتال، محصولات بهداشتی و آرایشی، مد و پوشاک، ورزش و سفر، اسباب بازی و کودک، کتاب،لوازم التحریر و هنر می باشد. همچنین تنوع و تعداد کالاهای قابل عرضه در این فروشگاه اینترنتی، هر روز در حال افزایش بوده و در تلاشیم تا رضایت مشتریان را از طریق در اختیار قرار دادن گستره وسیعی از گزینه های خرید جلب نماییم.

در فروشگاه اینترنتی لکام از یکسو با تعدد برندهای معتبر در سایت، بازه های قیمتی متفاوت و کیفیت های متنوع برای هر دسته محصولات سبب گردیده مشتریان حق انتخاب شایسته ای داشته باشند و از سوی دیگر با در اختیار گذاشتن جزئیات کامل در مورد تمامی محصولات و تصاویر آن ها سعی نموده تا مشتریان را با اطمینان به سوی انتخاب صحیح محصول مورد نیاز رهنمون سازد.
ما در هر لحظه از شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما هستیم.

نشانی دفتر مرکزی ما: خیابان طالقانی، ‌پاساژ تندیس طبقه اول واحد ۱۵

تلفن‌های تماس:
۰۶۶_

۰۹۳۸۰۷۳۱۱۸۴
۰۹۲۱۶۹۱۴۵۹۸